Grzanki Alecosor Espeltrote 28 szt (8422947060589)

Dodaj opinię Kod:  427559861

Grzanki Alecosor Espeltrote 28 szt (8422947060589)

Dodaj opinię Kod:  427559861

Dostępny

33,38

Gwarancja. Ustawa o ochronie praw konsumentów nie przewiduje zwrotu tego produktu odpowiedniej jakości. 

Opis

Alecosor Espeltrote 28 szt to suplement diety na bazie orkiszu, zboża o wielu korzystnych dla organizmu właściwościach. Ze względu na swój unikalny skład suplement ten może przynieść wiele korzyści dla ogólnego stanu zdrowia i samopoczucia.

Główne właściwości
Główne cechy Alecosor Espeltrote 28 szt to naturalny skład oparty na orkiszu, wysoka zawartość błonnika oraz wysokie stężenie witamin i minerałów niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania organizmu.

Składniki/skład
Suplement ten zawiera wyłącznie wysokiej jakości orkisz, bez dodatku konserwantów i sztucznych dodatków. Ze względu na swój naturalny skład jest również odpowiedni dla osób stosujących dietę wegańską lub wegetariańską.

Korzyści
Regularne spożywanie Alecosor Espeltrote 28 szt pomoże poprawić trawienie, obniżyć poziom cholesterolu we krwi, wesprzeć układ odpornościowy i poprawić ogólne samopoczucie.

Jak stosować
Zaleca się przyjmowanie 1-2 tabletek dziennie, najlepiej podczas posiłków, popijając szklanką wody.

Wskazania do stosowania
Suplement jest odpowiedni dla osób dorosłych w każdym wieku. Przed zastosowaniem jakiegokolwiek suplementu diety zaleca się konsultację z lekarzem.

Opakowanie i wymiary
Produkt jest pakowany w pudełko zawierające 28 tabletek, co jest idealne na miesięczną kurację. Każda tabletka ma standardowy rozmiar, co ułatwia jej przyjmowanie.

Certyfikaty i dopuszczenia
Alecosor Espeltrote 28 szt przeszedł rygorystyczną kontrolę jakości i posiada niezbędne certyfikaty dopuszczające do sprzedaży jako suplement diety.

Ostrzeżenia i przeciwwskazania
Przed rozpoczęciem kuracji preparatem Alecosor Espeltrote 28 szt należy dokładnie zapoznać się z ostrzeżeniami umieszczonymi na opakowaniu. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości lub działań niepożądanych należy skonsultować się z lekarzem.

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.