Olej z orzechów włoskich tłoczony Oleofarm na zimno 250 ml (5907078675039)

Dodaj opinię Kod:  427617239

Olej z orzechów włoskich tłoczony Oleofarm na zimno 250 ml (5907078675039)

Dodaj opinię Kod:  427617239

Dostępny

40,65

Gwarancja. Ustawa o ochronie praw konsumentów nie przewiduje zwrotu tego produktu odpowiedniej jakości. 

Opis

Olej z orzechów włoskich tłoczony Oleofarm na zimno, oferowany przez firmę Oleofarm, to wysokiej jakości środek spożywczy, który powstaje z starannie wyselekcjonowanych orzechów włoskich. Charakteryzuje się on delikatnym orzechowym smakiem, który doskonale komponuje się z różnorodnymi potrawami, takimi jak sałatki, surówki, naleśniki czy desery podawane na zimno. Oprócz wyjątkowego smaku, olej ten jest również bogaty w tłuszcze nienasycone, zwłaszcza w kwas alfa-linolenowy, który jest kwasem omega-3, oraz kwas linolowy, będący kwasem omega-6. Zastępowanie w diecie tłuszczów nasyconych tłuszczami nienasyconymi może wspomóc utrzymanie prawidłowego poziomu cholesterolu we krwi, co stanowi istotny aspekt zdrowego stylu życia.

Zalecamy przechowywanie tego oleju w suchym miejscu, chroniąc go przed światłem i trzymając w temperaturze poniżej 25 °C, aby zachować jego świeżość i walory odżywcze. Warto podkreślić, że olej z orzechów włoskich tłoczony na zimno Oleofarm może być także wykorzystywany w różnych praktykach kulinarnej i codziennej pielęgnacji, co czyni go wszechstronnym i wartościowym dodatkiem do kuchni i rutyny pielęgnacyjnej. Olej ten, produkowany zgodnie z normami Unii Europejskiej oraz wysokimi standardami firmy Oleofarm, jest nie tylko smacznym urozmaiceniem potraw, ale także ważnym elementem dbania o zdrowie i dobre samopoczucie.

Specyfikacja

Rodzaj oleju
Rodzaj ekstrakcji
Objętość, l
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.