Olej ryżowy Oleofarm rafinowany 500 ml (5907559279640)

Dodaj opinię Kod:  427617251

Olej ryżowy Oleofarm rafinowany 500 ml (5907559279640)

Dodaj opinię Kod:  427617251

Dostępny

31,12

Gwarancja. Ustawa o ochronie praw konsumentów nie przewiduje zwrotu tego produktu odpowiedniej jakości. 

Opis

Olej ryżowy Oleofarm rafinowany to wyjątkowy dietetyczny środek spożywczy, pozyskiwany z otrąb ryżowych. Charakteryzuje się delikatnym, żółtym kolorem oraz neutralnym smakiem i zapachem, co sprawia, że jest idealnym wyborem do kuchni azjatyckiej. Doskonale sprawdza się w smażeniu, ponieważ w niewielkim stopniu wchłania się przez potrawy, zachowując ich oryginalny smak. Może być również używany na zimno jako dodatek do sałatek, surówek oraz różnego rodzaju sosów i dressingów, dzięki czemu potrawy zyskują wyjątkowy smak i aromat.

Olej ryżowy rafinowany cechuje się wysoką zawartością tłuszczów nienasyconych, szczególnie jednonienasyconych, co przyczynia się do utrzymania prawidłowego poziomu cholesterolu we krwi. Zaleca się jego stosowanie jako część zrównoważonej diety i zdrowego trybu życia. Produkt ten należy przechowywać w suchym miejscu, chroniąc go przed światłem i trzymając poza zasięgiem dzieci.

Specyfikacja

Rodzaj oleju
Rodzaj ekstrakcji
Objętość, l
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.