Olej konopny tłoczony Oleofarm na zimno 250 ml (5907078675701)

Dodaj opinię Kod:  427617254

Olej konopny tłoczony Oleofarm na zimno 250 ml (5907078675701)

Dodaj opinię Kod:  427617254

Dostępny

33,69

Gwarancja. Ustawa o ochronie praw konsumentów nie przewiduje zwrotu tego produktu odpowiedniej jakości. 

Opis

Olej konopny tłoczony Oleofarm na zimno, tłoczony na zimno, to naturalne źródło cennych kwasów omega-3, które pomagają w utrzymaniu prawidłowego poziomu cholesterolu we krwi. Produkowany z nasion konopi siewnych, zachowuje swoje właściwości dzięki procesowi tłoczenia na zimno, co sprawia, że jest bogaty w kwasy tłuszczowe nienasycone, takie jak omega-3, omega-6 i omega-9. Zaleca się spożywanie oleju na zimno, aby zachować jego wartości odżywcze, ponieważ podgrzewanie może spowodować utratę cennych składników. Może być używany jako dodatek do różnych potraw, takich jak ziemniaki, kasze, gotowane warzywa, surówki i inne dania na zimno.

Oleofarm olej konopny zapewnia wysoką jakość i bezpieczeństwo, jednakże zaleca się skonsultowanie się z lekarzem lub farmaceutą przed jego stosowaniem w okresie ciąży i karmienia piersią oraz w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników. Przechowywanie w temperaturze pokojowej, w suchym i ciemnym miejscu jest zalecane, aby zachować świeżość i właściwości produktu. Należy pamiętać, że suplementy diety nie mogą zastępować zrównoważonej diety ani aktywnego trybu życia, dlatego istotne jest utrzymanie zdrowego stylu życia i zróżnicowanej diety.

Specyfikacja

Rodzaj oleju
Rodzaj ekstrakcji
Objętość, l
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.