Oliwa z oliwek z pierwszego tłoczenia Oleofarm Extra Virgin 500 ml (5907078675152)

Dodaj opinię Kod:  427617257

Oliwa z oliwek z pierwszego tłoczenia Oleofarm Extra Virgin 500 ml (5907078675152)

Dodaj opinię Kod:  427617257

Dostępny

46,38

Gwarancja. Ustawa o ochronie praw konsumentów nie przewiduje zwrotu tego produktu odpowiedniej jakości. 

Opis

Oliwa z oliwek z pierwszego tłoczenia Oleofarm Extra Virgin to produkt najwyższej jakości, pozyskiwany z pierwszego tłoczenia. Bogata w jedno- i wielonienasycone kwasy tłuszczowe, przyczynia się do utrzymania prawidłowego poziomu cholesterolu we krwi. Dzięki swoim właściwościom charakteryzuje się wysoką zawartością tłuszczów nienasyconych, w tym tłuszczów jednonienasyconych, co czyni ją cennym składnikiem diety.

Oliwa z oliwek Extra Virgin zalecana jest do spożycia na zimno, jako dodatek do sałatek, sosów i potraw śródziemnomorskich. Niezależnie od tego, czy używana jest do potraw gotowanych, czy też jako składnik dressingów, jej delikatny smak i wartości odżywcze sprawiają, że jest idealnym wyborem dla osób dbających o zdrowy styl życia. Należy jednak unikać podgrzewania jej, aby nie straciła swoich cennych właściwości. Przechowywana w odpowiednich warunkach, w temperaturze pokojowej, w suchym i ciemnym miejscu, zachowuje swoją jakość i świeżość, a wytrącający się naturalny osad czy zmiana konsystencji w niskiej temperaturze nie wpływają na jej wartość odżywczą.

Jednakże, zawsze pamiętaj, aby nie przekraczać zalecanej porcji spożycia w ciągu dnia oraz skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników preparatu, a także w okresie ciąży i karmienia piersią.

Specyfikacja

Rodzaj oleju
Rodzaj ekstrakcji
Objętość, l
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.