Pasta czekoladowa NaturGreen Krem czekoladowy z orzechami laskowymi 200 g (8437007759600)

Dodaj opinię Kod:  429125594

Pasta czekoladowa NaturGreen Krem czekoladowy z orzechami laskowymi 200 g (8437007759600)

Dodaj opinię Kod:  429125594

Dostępny

41,66

Gwarancja. Ustawa o ochronie praw konsumentów nie przewiduje zwrotu tego produktu odpowiedniej jakości. 

Opis

Pasta czekoladowa NaturGreen Krem czekoladowy z orzechami laskowymi 200 g jest nie tylko pyszny sam w sobie, ale może być również wszechstronnym i smacznym składnikiem różnych przepisów kulinarnych. Możesz cieszyć się nim po prostu jako smakołykiem lub kreatywnie włączyć go do gotowania, aby dodać wyjątkowy akcent do swoich potraw. Ten krem łączy bogaty, kremowy orzech laskowy ze słodyczą i intensywnymi nutami chleba świętojańskiego, tworząc wyjątkowy i zachwycający smak. Ponadto, jako produkt ekologiczny, oferuje gwarancję wysokiej jakości składników, które są przyjazne dla środowiska i uprawiane w sposób zrównoważony. Wypróbuj Naturgreen Organic Hazelnut and Carob Cream, aby dodać przyjemny i zdrowy akcent do swoich przepisów lub po prostu jako ucztę dla kubków smakowych. Rozkosz, która łączy w sobie to, co najlepsze z orzechów laskowych i chleba świętojańskiego w każdej łyżeczce!

Specyfikacja

Waga
Składniki
  • Orzechy laskowe (25%), olej słonecznikowy, syrop z agawy, proszek chleba świętojańskiego (17%), mąka ryżowa, fruktoza, masło kakaowe i lecytyna słonecznikowa.
Ilość w opakowaniu, szt
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.