Herbata cejlońska F&S Mahaweli River 200 g (4796001052754)

Dodaj opinię Kod:  429649280

Herbata cejlońska F&S Mahaweli River 200 g (4796001052754)

Dodaj opinię Kod:  429649280

Dostępny

37,44

Gwarancja. Ustawa o ochronie praw konsumentów nie przewiduje zwrotu tego produktu odpowiedniej jakości. 

Opis

F&S Mahaweli River - najwyższej jakości czarna herbata liściasta. Ma cudownie pobudzający bukiet smaków, który sprawi, że będziesz cieszyć się każdym łykiem. To herbata dla prawdziwych koneserów!

Aby zachować jej wszystkie właściwości i smak, należy parzyć ją tylko wrzątkiem. Następnie wsyp do naczynia jedną lub dwie łyżeczki naparu, w zależności od tego, czy wolisz mocną czy słabą herbatę, i pozostaw do zaparzenia na 3-5 minut.

Specyfikacja

Rodzaj
Wskazania do stosowania
  • Aby zachować wszystkie właściwości i aromat, należy zaparzyć ją wodą, która właśnie się zagotowała. Następnie wsyp jedną lub dwie łyżki naparu do miski, w zależności od tego, czy wolisz mocną czy słabą herbatę, i pozwól jej parzyć się przez 3-5 minut.
Aromat
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Ogólne wrażenie

  • Nasycenie

  • Крепость

Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.