Figi suszone El Granero Higos Secos Bio 250 g (8422584019162)

Dodaj opinię Kod:  431715305

Figi suszone El Granero Higos Secos Bio 250 g (8422584019162)

Dodaj opinię Kod:  431715305

Dostępny

46,35

Gwarancja. Ustawa o ochronie praw konsumentów nie przewiduje zwrotu tego produktu odpowiedniej jakości. 

Opis

Suche figi El Granero Higos Secos Bio to pyszna i zdrowa przekąska, bogata w składniki odżywcze. Zawierają one tylko 249 kcal, co czyni je świetnym wyborem dla osób dbających o zdrową dietę. Dzięki zawartości białka, węglowodanów, błonnika, oraz składników mineralnych, takich jak wapń i żelazo, suche figi są doskonałym dodatkiem do codziennej diety.

Możesz spożywać je jako przekąskę samodzielnie, dodawać do jogurtów, płatków śniadaniowych, ciastek czy ciast. Ich wyjątkowy smak i konsystencja sprawią, że Twoje potrawy nabiorą niepowtarzalnego aromatu i walorów smakowych.

Pamiętaj, że suche figi nie zawierają glutenu, więc są odpowiednie dla osób na dietach bezglutenowych. Przechowuj je w chłodnym, suchym miejscu, z dala od światła, aby zachować ich świeżość i chrupkość. Włącz suche figi do swojej codziennej rutyny żywieniowej i ciesz się ich smakiem i korzyściami zdrowotnymi każdego dnia.

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.