Woda toaletowa męska La Martina Maserati Centennial Polo Tour 100 ml (8011889250129)

Dodaj opinię Kod:  434784851

Woda toaletowa męska La Martina Maserati Centennial Polo Tour 100 ml (8011889250129)

Dodaj opinię Kod:  434784851

91,08

Dostępny

Gwarancja. Zgodnie z Ustawą o prawach konsumenta rzeczy dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu, których po jego otwarciu nie możesz zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub higienę. 

Opis

Maserati świętuje swoje 100 urodziny i ścisłą współpracę z marką modową La Martina. Z tego połączenia narodził się nowy zapach La Martina Maserati Centennial Polo Tour, elegancki, wyrafinowany i sportowy zapach. Jego nuty zapachowe otulają zmysły, zwiększając podekscytowanie, niczym pilot testowy odurzony prędkością i rykiem silnika lub gracz w polo żyjący w siodle konia w wyścigu po zwycięstwo. Definicja motoryki współgra z eksplozją zielonych i kwiatowych nut tego zapachu, stworzonego specjalnie dla eleganckiego mężczyzny, który uwielbia doświadczać nowych emocji.

Specyfikacja

Objętość
Nuty
  • Nuty bazowe: bergamotka, wetyweria, kadzidło (olibanum), piżmo, gałka muszkatołowa, bluszcz, mandarynka, fiołek
Rodzina zapachów
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.

* Produkt tester może znajdować się w innym pudełku niż pokazane na zdjęciu i/lub nie mieć zakrętki jak w produkcie standardowym.