Zestaw nakładek na klawisze Ducky Rubber Keycap 31 szt. Dark Blue (DKSA31-USRDBNNO2)

Dodaj opinię Kod:  437065019

Zestaw nakładek na klawisze Ducky Rubber Keycap 31 szt. Dark Blue (DKSA31-USRDBNNO2)

Dodaj opinię Kod:  437065019

Gwarancja. 24 miesiące 

Opis

Te atrakcyjne gumowe nakładki na klawisze firmy Ducky charakteryzują się kolorową, gumowaną powierzchnią. Dzięki swojej strukturze powierzchni zapewniają dobrą przyczepność, nawet mokrymi rękami. Zestaw 31 nakładek na klawisze jest idealny do personalizacji własnej klawiatury Ducky. Zestaw zawiera klawisze używane głównie lewą ręką oraz klawisze strzałek. Nasadki klawiszy są produkowane w procesie double-shot i mają oznaczenia kompatybilne z podświetlanymi klawiaturami.

Nasadki przełączników Cherry są ze sobą kompatybilne, a kształt i rozmiar pasują do serii MX-Black, MX-Red, MX-Blue, MX-Brown itp., co oznacza, że można użyć tych samych nasadek do modyfikacji różnych klawiatur mechanicznych różnych producentów.

Specyfikacja

Rodzaj
Przeznaczenie
Układ klawiatury
Kolor
  • Ciemno-niebieski
Kraj producenta
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.