Keycap Ducky X Hotkeys Ducky League The Bulk (100043169)

Dodaj opinię Kod:  437070137

Keycap Ducky X Hotkeys Ducky League The Bulk (100043169)

Dodaj opinię Kod:  437070137

Gwarancja. 24 miesiące 

Opis

Rozjaśnij zwykłą klawiaturę dzięki Ducky X Hotkeys Ducky League The Bulk. Starannie dopasowane do istniejących klawiszy przełączników Cherry MX, Ducky X Hotkeys Ducky League The Bulk pozwala dostosować wygląd i styl konfiguracji do gier, jednocześnie zachowując możliwości podświetlenia RGB klawiatury.

Wyróżniający się wygląd i kompozycja z żywicy zapewniają natychmiastową dotykową i wizualną informację zwrotną o tym, z którym klawiszem wchodzisz w interakcję lub w którym miejscu na klawiaturze jesteś aktualnie gotowy do zaangażowania, w oparciu o miejsce, w którym zastosowano Ducky X Hotkeys Ducky League The Bulk. Ręcznie wykonana kompozycja z żywicy zapewnia również dużą trwałość, dzięki czemu można nakładać, zdejmować i ponownie nakładać Ducky X Hotkeys Ducky League The Bulk.

Specyfikacja

Rodzaj
Przeznaczenie
Układ klawiatury
Kolor
  • Wielokolorowy
Kraj producenta
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.