NOWOŚĆ

Przetwornica samochodowa Qoltec Monolith 3000 MS Wave 1500 W/3000 W 12 V na 230 V (5901878519272)

Dodaj opinię Kod:  439330124
Kraj rejestracji marki
 • Polska

Przetwornica samochodowa Qoltec Monolith 3000 MS Wave 1500 W/3000 W 12 V na 230 V (5901878519272)

Dodaj opinię Kod:  439330124

Dostępny

379,00

Gwarancja. 24 miesiące 

Opis

Przetwornica samochodowa Qoltec Monolith 3000 MS Wave 1500 W/3000 W 12 V na 230 V
Przetwornica napięcia Monolith firmy Qoltec to urządzenie zmieniające napięcie stałe 12 V na napięcie przemienne 230 V. Idealnie sprawdza się tam, gdzie nie ma bezpośredniego dostępu do sieci elektrycznej. Za jego pomocą można łatwo zasilić takie urządzenia jak laptop, komputer, konsola do gier, czajnik czy suszarka do włosów, a także naładować smartfon. Produkt posiada wbudowane gniazda zasilania kompatybilne z europejskimi wtyczkami oraz port USB.
 • Chłodzenie zapewnia wentylator
 • Funkcja łagodnego rozruchu
 • Dodatkowe bezpieczniki w zestawie

Zmodyfikowana fala sinusoidalna - prosta konstrukcja, niższa awaryjność
Urządzenia, które nie wymagają czystej sinusoidy, takie jak komputer, laptop, czajnik, toster, będą bez problemu działać z falownikiem sinusoidy modyfikowanej, wytwarza on napięcie sinusoidalnie zmienne o przebiegu prostokątnym, którego wartość skuteczna pokrywa się z wartością skuteczną przebiegu sinusoidalnego w sieci energetycznej. Ten typ falownika charakteryzuje się niskim wskaźnikiem awaryjności i prostą konstrukcją.

Zapewnienie urządzeniom odpowiednich warunków do pracy
Przy wyborze odpowiedniego falownika warto zwrócić uwagę na moc znamionową i napięcie akumulatora, które muszą być zgodne ze specyfikacją falownika, aby nasz sprzęt miał odpowiednie warunki do pracy. Ważna jest również liczba podłączonych urządzeń, np. podłączając laptopa i drukarkę należy zsumować moc obu urządzeń. Pamiętajmy, że pobór mocy podłączonego urządzenia nie może przekraczać 85% mocy znamionowej falownika.

Nie trać zasilania w drodze
Produkt idealnie sprawdza się jako źródło zasilania w kamperach lub przyczepach kempingowych podczas rodzinnych wycieczek. Planujesz długie wakacje na kempingu lub nad jeziorem i szukasz sposobu na podłączenie laptopa lub naładowanie telefonu na łodzi? Opłaca się być dobrze przygotowanym. Dzięki inwerterowi Qoltec możesz zasilać swoje urządzenia w dowolnym miejscu i cieszyć się wygodą i komfortem. Przetwornica napięcia będzie idealnym źródłem zasilania dla właścicieli jachtów i łodzi. To inteligentne urządzenie pozwoli na zasilanie urządzeń podczas długich podróży poza domem, posiada port USB oraz gniazda, do których można podłączyć urządzenia elektryczne. Bez przeszkód naładujesz telefon, laptopa czy inne urządzenie o mocy nieprzekraczającej możliwości inwertera, a przy okazji naładujesz akumulator. Urządzenia o mocy do 150 W, takie jak smartfon czy laptop, mogą być zasilane z gniazda zapalniczki podczas podróży.
W zależności od poboru mocy urządzenia, zasilanie może zapewnić przetwornica o mocy 1500 W:
 • Sprzęt telewizyjny: telewizor, konsola do gier, sprzęt muzyczny, radio
 • Sprzęt biurowy: komputery, drukarki, laptopy
 • Przetwornica może być również wykorzystywana nie tylko w podróży, ale również jako zasilacz awaryjny do zasilania urządzeń jako UPS w przypadku chwilowego zaniku zasilania

Trwała i lekka obudowa
Obudowa została wykonana z wysokiej jakości aluminium, odpornego na wstrząsy i uszkodzenia mechaniczne. To idealny wybór dla osób lubiących długie podróże. Dzięki inwerterowi z wbudowanym gniazdem można korzystać z niemal każdego urządzenia wymagającego gniazdka elektrycznego. Produkt posiada port USB do ładowania urządzeń mobilnych oraz wentylator zapewniający odpowiednie chłodzenie.

Pełna gwarancja bezpiecznego użytkowania
Produkt został wyposażony w szereg zabezpieczeń, które gwarantują pełną ochronę podłączonych urządzeń. Dodatkowo w zestawie znajduje się zapasowy bezpiecznik zapewniający jak najdłuższą pracę sprzętu.
Konwerter posiada:
 • Zabezpieczenie UVP - chroni urządzenia przed zbyt niskim napięciem wyjściowym, które wpływa na stabilność pracy podłączonych urządzeń,
 • zabezpieczenie SCP - zabezpieczenie przeciwzwarciowe
 • zabezpieczenie OVP - ochrona przed zbyt wysokim napięciem wyjściowym i uszkodzeniem podłączonych urządzeń
 • OCP - zabezpieczenie przed nadmiernym prądem na linii
 • OTP - ochrona przed przegrzaniem

Specyfikacja

Moc znamionowa, W
Znamionowe napięcie wejściowe, V
Materiał obudowy
 • Aluminium
Znamionowe napięcie wyjściowe, V
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
 • Źle
 • Słabo
 • Dobrze
 • Bardzo dobrze
 • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.