Mysz Corsair Katar Pro Wireless czarna (CH-931C011-EU)

Dodaj opinię Kod:  394520568
Połączenie
Rozmiar myszki
Przyciski
Zgodność z systemem operacyjnym
  • Mac OS
  • Microsoft Windows

Mysz Corsair Katar Pro Wireless czarna (CH-931C011-EU)

Dodaj opinię Kod:  394520568

222,18

Dostępny

Gwarancja. 12 miesięcy 

Opis

Poznaj lekką konstrukcję i wysoką wydajność bezprzewodowej myszy do gier Corsair Katar Pro Wireless, która łączy się za pomocą ultraszybkiego adaptera Slipstream Wireless lub Bluetooth o niskim opóźnieniu.

BEZ OGRANICZEŃ
Wskocz od razu do gry dzięki ultraszybkiej łączności z opóźnieniem mniejszym niż jedna milisekunda dzięki technologii bezprzewodowej Slipstream Corsair lub ciesz się szeroką kompatybilnością z szeroką gamą urządzeń dzięki łączności Bluetooth zasilanej jedną baterią AA.

LEKKIE I NIEZWYKLE WYGODNE
Ważą zaledwie 96 g. Katar Pro Wireless są idealne do grania w gry FPS lub MOBA do 135 godzin na jednym ładowaniu bez zmęczenia. Jej kompaktowy, symetryczny kształt pozwala na trzymanie jej całą dłonią lub tylko palcami.

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.

* Specyfikacje produktów i wyposażenie mogą ulec zmianie przez producenta bez powiadomienia. Najnowszą wersję oprogramowania, jeśli jest dostępna, można pobrać z oficjalnej strony producenta.