Mysz Corsair Ironclaw RGB Gaming Mouse Wireless/USB Black (CH-9317011-EU)

Dodaj opinię Kod:  417822951
Połączenie
Rozmiar myszki
Przyciski
Zgodność z systemem operacyjnym
  • Microsoft Windows

Mysz Corsair Ironclaw RGB Gaming Mouse Wireless/USB Black (CH-9317011-EU)

Dodaj opinię Kod:  417822951

393,73

Dostępny

Gwarancja. 24 miesiące 

Opis

Bezprzewodowa mysz do gier Corsair Ironclaw RGB ma wbudowany czujnik optyczny o rozdzielczości 18 000 pikseli na cal i wygodny uchwyt. Łączy się z komputerem PC za pomocą szybkiej technologii Slipstream Corsair Wireless o niskim opóźnieniu (do 1 ms), połączenia Bluetooth lub za pomocą przewodowego połączenia USB.

Technologia bezprzewodowa Slipstream
Zwiększ prędkość dzięki technologii bezprzewodowej Slipstream. Ciesz się ultraszybką łącznością bezprzewodową klasy gamingowej i możliwością grania bez jakiejkolwiek konfiguracji.

Współczynnik kształtu
Specjalny kształt zaprojektowany specjalnie do chwytania całą dłonią i dla większych niż standardowe dłoni, co oznacza najważniejszy komfort.

Czujnik
Specjalny wbudowany czujnik optyczny pixart PMW3391 o rozdzielczości 18 000 dpi zapewnia ultraprecyzyjne śledzenie i możliwość regulacji rozdzielczości w krokach co 1 dpi - dla pełnego dostosowania czułości.

Specyfikacja

Połączenie
Rozmiar myszki
Maksymalna rozdzielczość czujnika, dpi
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.

* Specyfikacje produktów i wyposażenie mogą ulec zmianie przez producenta bez powiadomienia. Najnowszą wersję oprogramowania, jeśli jest dostępna, można pobrać z oficjalnej strony producenta.