Klawiatura przewodowa Genesis Rhod 500 RGB USB Srebrny/Czarny (NKG-1617)

Dodaj opinię Kod:  430952660
Rodzaj klawiatury
Połączenie
Układ klawiatury
Cechy
Zgodność z systemem operacyjnym

Klawiatura przewodowa Genesis Rhod 500 RGB USB Srebrny/Czarny (NKG-1617)

Dodaj opinię Kod:  430952660

104,94

Dostępny

Gwarancja. 24 miesiące 

Opis

Klawiatura przewodowa Genesis Rhod 500 RGB

WZMOCNIONA
Wzmocniona i ultra wytrzymała obudowa wykonana z wysokiej jakości aluminium czyni z tej klawiatury prawdziwego wojownika. Niestraszne jej błyskawiczne usterki i awarie. Będzie z Tobą nawet wtedy, gdy będziesz miał dość. Zawsze gotowa do walki.

PODŚWIETLENIE RGB
W naturze intensywne kolory oznaczają niebezpieczeństwo, a z Rhod 500 RGB to niebezpieczeństwo czeka na Twoich przeciwników. 7-strefowe podświetlenie RGB to świetna okazja, aby pokazać swój charakter, nie daj się zdominować. Zdominuj!

ANTI-GHOSTING
Rhod 500 RGB widzi każdy Twój ruch, podąża za Tobą wszędzie i nigdy nie zawodzi. Dzięki funkcji anti-ghosting nie musisz się już martwić, że będziesz ograniczony liczbą klawiszy, które możesz nacisnąć. Wyciśnij z niej maksimum wydajności, bo Twoim celem jest wygrać wojnę!

ZAAWANSOWANE OPROGRAMOWANIE
Dostosuj. Rhod 500 RGB posiada zaawansowane oprogramowanie, które pozwala zaprogramować każdy klawisz i łatwo skonfigurować podświetlenie lub klawisze multimedialne w celu przypisania funkcji. Dostosuj ją tak, aby zwycięstwo było zawsze w zasięgu ręki.

ZAAWANSOWANA TECHNOLOGICZNIE
Rhod RGB 500 wyposażona jest w cichy i wytrzymały mechanizm membranowy, charakteryzujący się niską siłą wyzwalania 55 g, czasem reakcji 8ms i punktem aktywacji 2.5 mm. Funkcja blokady klawisza Windows pozwala grać bez przypadkowego zminimalizowania gry.

ANTYPOŚLIZGOWE STOPKI
Klawiatura jest wyposażona w składane antypoślizgowe gumowe nóżki, które zapewnią jej stabilność bez względu na wszystko. Twoje agresywne ruchy i jej chłód... to powinno działać!

ZAMIEŃ KLAWISZE WASD
Uwaga ma znaczący wpływ na wydajność w walce. Nie jesteś przyzwyczajony do strzałek? A może do klawiszy WASD? Rhod 500 RGB nie będzie Cię ograniczać i pozwoli Ci je zamienić.

WBUDOWANA PAMIĘĆ
Prawdziwy żołnierz nie zapomina o swoich celach, a Rhod 500 RGB również nie zapomni o tym, czego potrzebujesz. Dzięki wbudowanej pamięci zapamięta przypisane do niego makra, dzięki czemu będziesz mógł z nich korzystać gdziekolwiek zechcesz. Skup się na wygrywaniu!

KOMFORT UŻYTKOWANIA
Lubisz siedzieć na kanapie i grać w gry na telewizorze podłączonym do komputera? Nie ma problemu! Rhod 500 RGB posiada kabel o długości 1.8 m, który zapewni Ci tyle miejsca, ile potrzebujesz.

Specyfikacja

Rodzaj klawiatury
Połączenie
Układ klawiatury
Podświetlenie klawiszy
Cechy
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.

* Specyfikacje produktów i wyposażenie mogą ulec zmianie przez producenta bez powiadomienia. Najnowszą wersję oprogramowania, jeśli jest dostępna, można pobrać z oficjalnej strony producenta.