Mysz NATEC Pigeon 2 USB Black (NMY-2047)

Dodaj opinię Kod:  435462692
Połączenie
Rozmiar myszki
Przyciski
Zgodność z systemem operacyjnym
  • Linux
  • Mac OS
  • Microsoft Windows

Mysz NATEC Pigeon 2 USB Black (NMY-2047)

Dodaj opinię Kod:  435462692

Dostępny

31,37

Gwarancja. 24 miesiące 

Opis

Wydajna praca, niezobowiązująca rozrywka 
Natec Pigeon 2 to kompaktowa mysz przewodowa, która przypadnie do gustu nie tylko osobom potrzebującym sprzętu biurowego, ale także okazjonalnym graczom wideo. Precyzyjny sensor optyczny, oprogramowanie pozwalające na regulację DPI, podświetlenia i makr, a także 5 programowalnych przycisków sprawiają, że mysz jest wygodna i wszechstronna. 

Sensor do pracy i gier 
Mysz wyposażona jest w precyzyjny sensor charakteryzujący się rozdzielczością do 4000 DPI. Za pomocą specjalnego przycisku można wybrać jeden z 4 wybranych poziomów, płynnie przechodząc między różnymi wartościami, aby wybrać odpowiednie ustawienie do pracy lub gry. 

Łatwość użytkowania 
Długotrwałe korzystanie z myszy komputerowej wymaga odpowiedniej ergonomii. Zarówno przyjazny dla dłoni kształt Natec Pigeon 2, jak i gumowane kółko przewijania i uchwyty boczne, a także teflonowe ślizgacze, zapewniają wygodne użytkowanie w praktycznie każdej sytuacji 

Dostosuj wygląd i funkcjonalność 
Dzięki specjalistycznemu oprogramowaniu możesz dostosować ustawienia myszy Natec Pigeon 2 do swoich preferencji. Wybierz takie opcje jak podświetlenie, rozdzielczość (cztery indywidualne profile w zakresie od 800 do 4000 DPI) czy makra dla pięciu programowalnych przycisków.

Specyfikacja

Połączenie
Rozmiar myszki
Interfejs
Maksymalna rozdzielczość czujnika, dpi
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.

* Specyfikacje produktów i wyposażenie mogą ulec zmianie przez producenta bez powiadomienia. Najnowszą wersję oprogramowania, jeśli jest dostępna, można pobrać z oficjalnej strony producenta.