Mysz gamingowa Asus ROG Strix Carry Wireless/Bluetooth Black (90MP01B0-B0UA00)

Dodaj opinię Kod:  435627830
Połączenie
Rozmiar myszki
Przyciski
Zgodność z systemem operacyjnym
  • Microsoft Windows

Mysz gamingowa Asus ROG Strix Carry Wireless/Bluetooth Black (90MP01B0-B0UA00)

Dodaj opinię Kod:  435627830

290,55

Dostępny

Gwarancja. 24 miesiące 

Opis

Mysz Asus ROG Strix Carry

Produktywność i granie w podróży
ROG Strix Carry to przenośna, bezprzewodowa mysz do gier, która jest wyposażona w wysokowydajne technologie, w tym podwójną łączność bezprzewodową 2.4 GHz (1 ms) i Bluetooth oraz gamingowy czujnik optyczny PMW3330 o rozdzielczości 7200 DPI, zapewniający precyzję i kontrolę. Strix Carry jest również niezwykle wydajna, zapewniając długi czas pracy na baterii podczas połączenia przez Bluetooth lub grania bez opóźnień przy częstotliwości 2.4 GHz, dzięki czemu jest zawsze gotowa do pracy lub zabawy - w domu, w biurze lub w podróży.

WYJĄTKOWA ŻYWOTNOŚĆ BATERII I WYDAJNOŚĆ
Dzięki niewielkiemu, ergonomicznemu kształtowi, ROG Strix Carry jest niezwykle przenośny, więc możesz zabrać go ze sobą wszędzie. Podwójna łączność bezprzewodowa zapewnia doskonałą stabilność, wraz z wyjątkową żywotnością baterii, która pozwala grać w gry bez opóźnień przez wiele godzin na częstotliwości 2.4 GHz i ponad 400 godzin odtwarzania przez Bluetooth, dzięki czemu będziesz mieć wystarczająco dużo energii do codziennej produktywności lub rywalizacji.

WYDAJNOŚĆ KLASY GAMINGOWEJ
Dzięki czujnikowi optycznemu klasy gamingowej mysz PMW3330 ROG Strix Carry jest idealną bronią dla chwały graczy, zapewniając czułość 50-7200 dpi dla precyzyjnego namierzania celu, gdziekolwiek grasz. Ponadto śledzi obraz z rozdzielczością do 150 cali na sekundę (IPS) i przyspieszeniem do 30 g, pozwalając na strzelanie i przesuwanie palcem tak szybko, jak potrzebujesz, aby wygrać - a wszystko to w kieszonkowej obudowie, którą możesz zabrać ze sobą do gry.

WYJĄTKOWA KONSTRUKCJA OSŁONY SPUSTU
Ekskluzywna konstrukcja gniazda przełącznika ROG przenosi personalizację na zupełnie nowy poziom, umożliwiając łatwą wymianę przełączników myszy. Oznacza to, że możesz ustawić preferowany nacisk i sprzężenie zwrotne, a także wymienić zużyte lub uszkodzone przełączniki, aby przedłużyć żywotność myszy.

STWORZONA DLA PAZURÓW I OPUSZKÓW PALCÓW
ROG Strix Carry zapewnia maksymalny komfort gry, kampania po kampanii. Kompaktowe proporcje i smukły kształt myszy wygodnie mieszczą się w prawej dłoni, a jej ergonomia jest idealnie zoptymalizowana pod kątem sterowania za pomocą pazurów lub palców.

INDYWIDUALNA OCHRONA
Mysz ROG Strix Carry jest tak mobilna, jak Ty, dlatego dodaliśmy do niej eleganckie etui ze sztucznej skóry, aby zapewnić ochronę w każdym miejscu. Zapewnia to idealne dopasowanie, co oznacza, że Strix Carry zawsze jest w tej samej orientacji. Wystarczy rozpiąć etui, odczepić mysz i można ruszać w drogę!

ARMOURY II
Armoury II to zaawansowane, oparte na sterownikach narzędzie do konfiguracji urządzeń peryferyjnych, które oferuje rozbudowane opcje sterowania. Intuicyjny interfejs ułatwia dostosowanie myszy ROG Strix Carry do swoich wrażeń gamingowych poprzez dostosowanie ustawień wydajności i kalibracji powierzchni, przycisków aplikacji i map i nie tylko. Możesz nawet śledzić statystyki sprzętowe podczas gry w celu analizy danych.

Specyfikacja

Połączenie
Rozmiar myszki
Maksymalna rozdzielczość czujnika, dpi
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.

* Specyfikacje produktów i wyposażenie mogą ulec zmianie przez producenta bez powiadomienia. Najnowszą wersję oprogramowania, jeśli jest dostępna, można pobrać z oficjalnej strony producenta.