Klawiatura przewodowa Rampage Rebel USB Pink (8680096124020)

Dodaj opinię Kod:  436459346
Rodzaj klawiatury
Połączenie
Układ klawiatury
Zgodność z systemem operacyjnym
Cechy klawiszy

Klawiatura przewodowa Rampage Rebel USB Pink (8680096124020)

Dodaj opinię Kod:  436459346

189,00

Dostępny

Gwarancja. 24 miesiące 

Opis

Rampage Rebel
Jest niezawodna, trwała i świetnie się prezentuje. Klawiatura gamingowa Rampage REBEL została zaprojektowana z dbałością o ergonomię, dlatego zdecydowanie sprawdzi się przy wielogodzinnych bataliach w grach komputerowych. Teraz już możesz zapomnieć o bolących nadgarstkach i powolnych kliknięciach – klawiatura dla graczy musi być przecież Twoim sprzymierzeńcem, a nie przeszkodą w grach!

Niskoprofilowe czerwone przełączniki
Mechaniczna klawiatura gamingowa Rampage Rebel została wyposażona w niskoprofilowe czerwone przełączniki – ich naciskanie to czysta przyjemność dla każdego gracza, który preferuje niskoprofilowe klawiatury. Dodatkowo świetnie sprawdzą się one w pracy biurowej.

Podświetlana klawiatura dla graczy
W konstrukcji klawiatury zastosowano diody LED, cechujące się wysoką żywotnością dlatego teraz możesz grać w gry nawet w totalnych ciemnościach. Ta klawiatura dla graczy jest nie tylko funkcjonalna, lecz również świetnie się prezentuje. Emitowane przez nią światło nie jest na tyle intensywne, aby rozpraszało gracza w trakcie rozgrywki, możesz też regulować intensywność podświetlenia. Dzięki szerokim możliwością kontroli podświetlenia klawiatura nada się zarówno do stanowiska gamingowego jak i biurowego. W klawiaturze zastosowany jest też aluminiowy top, co dodatkowo podkreśla jej unikatowy styl.

Przewód USB-A/USB-C
Klawiatura jest podłączana do komputera poprzez złącze USB-C. Wystarczy podpiąć do niego dołączony w zestawie kabel USB-A/USB-C – końcówkę USB-A podepnij do komputera i zacznij używać!

Anti Ghosting – czułe klawisze
Dzięki zastosowaniu Anti Ghostingu klawiatura Rampage Rebel zarejestruje każde naciśnięcie klawisza czy kombinację przycisków i to niezależnie od tego, jak szybko ją wykonasz. Żywotność przycisków klawiatury to aż 50 milionów kliknięć. Rampage Rebel to klawiatura do gier dla wymagających graczy, którzy preferują niski profil klawiszy. Jest wygodna w obsłudze, Podłącz klawiaturę Rampage Rebel już dziś i przenieś cyfrową rozrywkę na jeszcze wyższy poziom!

Specyfikacja

Rodzaj klawiatury
Połączenie
Układ klawiatury
Podświetlenie klawiszy
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.

* Specyfikacje produktów i wyposażenie mogą ulec zmianie przez producenta bez powiadomienia. Najnowszą wersję oprogramowania, jeśli jest dostępna, można pobrać z oficjalnej strony producenta.