Klawiatura przewodowa Ducky Shine 7 PBT Cherry MX Brown USB Black (100042973)

Dodaj opinię Kod:  436814696
Rodzaj klawiatury
Połączenie
Układ klawiatury
Zgodność z systemem operacyjnym

Klawiatura przewodowa Ducky Shine 7 PBT Cherry MX Brown USB Black (100042973)

Dodaj opinię Kod:  436814696

Gwarancja. 24 miesiące 

Opis

Przewodowa klawiatura Ducky Shine 7

Shine 7 to kolejna generacja wysokiej jakości mechanicznych klawiatur do gier z dobrze znanej i popularnej serii Shine firmy Ducky. Rzeczywiście, ten wariant przynosi również ulepszenia, które trudno było uznać za możliwe. Aktualizacje można zobaczyć w wyglądzie klawiatury: Zamiast plastiku lub aluminium, górna pokrywa wykonana jest ze stopu cynku, który jest jeszcze twardszy niż aluminium, zmniejszając podatność na zarysowania. Model ten jest również wyposażony w przydatne funkcje, takie jak podświetlenie LED RGB, klawisze makro i multimedialne oraz wysokiej jakości przełączniki Cherry. Dzięki niemal nieograniczonej konfigurowalności i unikalnemu designowi Ducky, klawiatury gamingowe z serii Shine 7 są praktycznie kluczem do sukcesu w cyfrowej rywalizacji.

Klawiatura gamingowa Ducky Shine 7 w skrócie:
 • Mechaniczna klawiatura od Ducky w układzie amerykańskim
 • Wysokiej jakości przełączniki Cherry MX Brown
 • Imponujące podświetlenie LED RGB
 • Podwójne nasadki klawiszy PBT dla wysokiej trwałości
 • Pełna ochrona przed efektem anti-ghosting dzięki funkcji USB N-key rollover
 • Klawisze funkcyjne do makr i multimediów
 • Odłączany kabel USB-C z pozłacanymi złączami
Mechaniczne przełączniki klawiszy w kolorze Cherry MX Brown
Ta wersja Ducky Shine 7 wykorzystuje przełączniki Cherry MX Brown. Klawiatury z tymi przełącznikami są połączeniem klawiatur do gier i pisania. Podczas naciskania klawiszy użytkownik musi pokonać niewielki opór, który zapewnia zauważalną informację zwrotną po wyzwoleniu styku. Ponieważ dwa blisko siebie rozmieszczone punkty przełączania są wyraźnie wyczuwalne, nie tylko piszesz zauważalnie szybciej, ale możesz także wyzwalać wiele naciśnięć klawiszy w bardzo małej odległości od klawisza.

Cechy i funkcje klawiatury do gier Ducky Shine 7
Podobnie jak Ducky One i Ducky Shine 6, Ducky Shine 7 opiera się na potężnym mikrokontrolerze ARM-M3, który niezawodnie kontroluje i przechowuje funkcje i efekty LED. Optymalizuje również komunikację między klawiaturą a komputerem, umożliwiając dodatkowe funkcje, w tym korzystanie z makr i pamięci profili.

Dzięki funkcji przewijania klawiszy USB-N można nacisnąć dowolną liczbę klawiszy jednocześnie bez aureoli lub innych opóźnień. Funkcja rollover może być również zredukowana do sześciu klawiszy. Szybkość transmisji 1000 Hz połączenia USB pomaga to umożliwić, wysyłając dane z klawiatury do komputera co milisekundę.

Aby zapewnić bezpieczną podstawę, Ducky Shine 7 ma gumowane nóżki, które można regulować w trzech krokach. Zapobiegają one nieprzyjemnemu poślizgowi w gorących sytuacjach podczas grania i zapewniają wyższy kąt nachylenia klawiatury w razie potrzeby. Nóżki można regulować w trzech stopniach.

Konstrukcja Shine 7 zmieniła się znacząco w porównaniu do swojego poprzednika. Kluczową cechą jest nowa powłoka ze stopu cynku. Jest on znacznie twardszy od aluminium, dzięki czemu jest mniej podatny na zarysowania i pęknięcia. Towarzyszy temu również zmiana designu, który jest bardziej zgodny z tradycyjnym wyglądem klawiatur mechanicznych. Niemniej jednak, rogi i krawędzie Shine 7 są lekko zaokrąglone, nadając jej nowoczesny wygląd.

Nasadki klawiszy wykonane są z politereftalanu butylenu, w skrócie PBT, przy użyciu technologii podwójnego uderzenia i są znacznie trwalsze niż klawisze ABS (akrylonitryl-butadien-styren). W tym procesie tworzywo sztuczne jest formowane wokół uformowanego kawałka metalu lub plastiku, dzięki czemu oba elementy są ze sobą połączone. Spód klawiszy jest wykonany z półprzezroczystego materiału, podczas gdy górna warstwa jest nieprzezroczysta, z wyjątkiem niezbędnych wgłębień, dzięki czemu diody LED pod klawiszami sprawiają, że litery i znaki specjalne na klawiaturze świecą jeszcze jaśniej.

Stylowe podświetlenie LED RGB
Najważniejszym elementem klawiatury Ducky Shine 7 jest podświetlenie LED RGB, które pozwala na wiele opcji projektowania. Oferuje ono łącznie jedenaście różnych trybów podświetlenia, z których każdy jest bardziej niezwykły od poprzedniego. W porównaniu do poprzednich modeli dodano nowy korektor, efekty Tetris i Alpha. Tryb personalizacji strefy LED pozwala również użytkownikom tworzyć własne profile podświetlenia klawiszy i dostosowywać je do własnych preferencji. Oprócz trybów LED można również szybko i łatwo dostosować intensywność światła i szybkość efektu. W razie potrzeby podświetlenie można również całkowicie wyłączyć.

Szczególną cechą klawiatur Ducky jest w pełni programowalne podświetlenie LED RGB. Wszystkie ustawienia i zmiany można wprowadzać za pomocą różnych kombinacji klawiszy. Dodatkowo podświetlenie RGB LED można skonfigurować za pomocą aplikacji Razer Chroma Broadcast.

Specyfikacja

Rodzaj klawiatury
Połączenie
Układ klawiatury
Podświetlenie klawiszy
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
 • Źle
 • Słabo
 • Dobrze
 • Bardzo dobrze
 • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.

* Specyfikacje produktów i wyposażenie mogą ulec zmianie przez producenta bez powiadomienia. Najnowszą wersję oprogramowania, jeśli jest dostępna, można pobrać z oficjalnej strony producenta.