Klawiatura przewodowa Ducky One 3 SF Cherry MX Speed Silver USB Aura Black (100043038)

Dodaj opinię Kod:  436879478
Rodzaj klawiatury
Połączenie
Układ klawiatury
Zgodność z systemem operacyjnym

Klawiatura przewodowa Ducky One 3 SF Cherry MX Speed Silver USB Aura Black (100043038)

Dodaj opinię Kod:  436879478

Gwarancja. 24 miesiące 

Opis

Przewodowa klawiatura Ducky One 3
 • Klawiatura do gier w obudowie SF (65%) z amerykańskim układem klawiszy
 • Półprzezroczysta obudowa wykonana z wytrzymałego plastiku
 • Wysokiej jakości przełączniki mechaniczne: Cherry MX Speed Silver
 • Łatwa wymiana przełączników bez lutowania dzięki gniazdom Kailh
 • Półprzezroczyste klawisze z poliwęglanu
 • Regulowane podświetlenie RGB dla każdego klawisza z licznymi efektami
 • Niezawodne wejścia dzięki N-Key z funkcją rollover i anti-hosting
 • Port USB-C i odłączany kabel połączeniowy USB (typ A)
 • Funkcje makro i multimedialne dzięki podwójnemu przeznaczeniu
Ducky One 3 Aura Black w obudowie SF
Mechaniczna klawiatura do gier Ducky One 3 została zaprojektowana tak, aby zapewnić jak najlepsze wrażenia z pisania. Dzięki wysokiej jakości wykończeniu i szybkiemu czasowi reakcji Ducky One 3 zapewnia graczom i entuzjastom klawiatur luksusowe wrażenia z pisania. Ponadto przełączniki nie są przylutowane, lecz przymocowane do złączy. Oznacza to, że można je łatwo wymienić bez lutowania.

Oferowany tutaj wariant Ducky One 3 ma 65-procentowy współczynnik kształtu SF. Bez klawiatury numerycznej, klawiszy funkcyjnych i niektórych klawiszy nawigacyjnych zajmuje jeszcze mniej miejsca na biurku niż standardowa klawiatura TKL, ale jest też mniej odpowiednia do zastosowań biurowych. Klawisze strzałek są również wcięte, aby zaoszczędzić miejsce.

Przełączniki mechaniczne Cherry MX Speed Silver
W tej wersji zastosowano przełączniki Cherry MX Speed Silver, które są używane przez profesjonalnych graczy ze względu na niezwykle krótki czas reakcji i wysoką częstotliwość przełączania. Charakteryzują się one nawet o 40% szybszą reakcją niż inne przełączniki Cherry MX i imponują niewielką wagą, krótkim skokiem przełączania i płynnym, liniowym wyczuciem. Pozwala to na szybką podwójną i potrójną aktywację dla szczególnie szybkiego działania.

Mechanika QUACK
Wraz z tą klawiaturą producent wprowadził swoją filozofię projektowania QUACK Mechanics. Ducky bierze pod uwagę cztery kluczowe aspekty, które mają kluczowe znaczenie dla wrażeń z pisania: klawisze, korpus, dźwięk i stabilizatory.

Dlatego też ta wersja Ducky One oferuje 3 wysokiej jakości klawisze wykonane z poliwęglanu (PC). Nakładki są przezroczyste od spodu i czarne od góry, z wytłoczonymi oznaczeniami. Ducky formuje osłony klawiszy z dwóch warstw plastiku. Proces podwójnego wtrysku zapewnia trwałość.

Płaski korpus i gładki dźwięk
Klawiatury mechaniczne są często krytykowane za ich niezdarność. Nowo zaprojektowany korpus Ducky One 3 jest bardziej płaski niż jego poprzednicy, a wraz z trzystopniowymi nóżkami zmniejsza obciążenie nadgarstków.

Aby poprawić dźwięk i odczucia podczas pisania, firma Ducky przetestowała 17 różnych mieszanek gumy i wybrała najbardziej odpowiednią opcję dla podkładki Q-Bounce. Jest ona połączona z dodatkową warstwą pianki EVA, aby skutecznie tłumić rezonanse podczas pisania i mocnego naciskania klawiszy.

Specyfikacja

Rodzaj klawiatury
Połączenie
Układ klawiatury
Podświetlenie klawiszy
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
 • Źle
 • Słabo
 • Dobrze
 • Bardzo dobrze
 • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.

* Specyfikacje produktów i wyposażenie mogą ulec zmianie przez producenta bez powiadomienia. Najnowszą wersję oprogramowania, jeśli jest dostępna, można pobrać z oficjalnej strony producenta.