Klawiatura przewodowa Ducky One 3 Mini MX Speed Silver USB Cosmic Blue (100043117)

Dodaj opinię Kod:  437027258
Rodzaj klawiatury
Połączenie
Układ klawiatury
Zgodność z systemem operacyjnym

Klawiatura przewodowa Ducky One 3 Mini MX Speed Silver USB Cosmic Blue (100043117)

Dodaj opinię Kod:  437027258

Gwarancja. 24 miesiące 

Opis

Przewodowa klawiatura Ducky One 3
 • Klawiatura do gier w formacie mini (60%) z niemieckim układem klawiszy
 • Wysokiej jakości przełączniki mechaniczne: Cherry MX Speed Silver
 • Łatwa wymiana przełączników bez lutowania dzięki gniazdom Kailh
 • Wytrzymałe nasadki klawiszy wykonane z tworzywa PBT z podwójnym uderzeniem
 • Stylowe podświetlenie RGB z 16,7 milionami kolorów i licznymi efektami
 • Niezawodne wprowadzanie danych dzięki klawiszom N z klapką i funkcją anti-ghosting
 • Wielowarstwowe tłumienie zapewnia płynny dźwięk przy każdym naciśnięciu klawisza
 • Port USB-C i odłączany kabel USB (typu A)
 • Funkcje makro i multimedialne dzięki podwójnemu przeznaczeniu
Mini klawiatura do gier Ducky One 3 Cosmic Blue
Mechaniczna klawiatura do gier Ducky One 3 została zaprojektowana tak, aby zapewnić jak najlepsze wrażenia z pisania. Ducky One 3 oferuje graczom i entuzjastom klawiatur luksusowe wrażenia z pisania dzięki wysokiej jakości wykończeniu i szybkiemu czasowi reakcji. Ponadto przełączniki nie są lutowane, ale przymocowane do złączy. Ułatwia to ich wymianę bez konieczności lutowania.

Oferowany tutaj wariant Ducky One 3 jest w formacie mini. Najmniejsza wersja jest całkowicie pozbawiona klawiatury numerycznej, klawiszy nawigacyjnych i strzałek oraz klawiszy funkcyjnych. Oznacza to, że zajmuje najmniej miejsca na biurku, ale jest szczególnie odpowiedni dla zaawansowanych użytkowników i zapalonych graczy, którzy dokładnie wiedzą, czego potrzebują.

Przełączniki mechaniczne Cherry MX Speed Silver
Ta wersja jest wyposażona w przełączniki Cherry MX Speed Silver, które są używane przez profesjonalnych graczy ze względu na wyjątkowo krótki czas reakcji i wysoką częstotliwość przełączania. Charakteryzują się one między innymi o 40% krótszym czasem reakcji niż inne przełączniki Cherry MX i imponują lekkością, krótkim skokiem przełączania oraz płynnym, liniowym wyczuciem. Pozwala to na szybką podwójną i potrójną aktywację dla szczególnie szybkiego działania.

Mechanika QUACK
Wraz z tą klawiaturą producent wprowadził swoją filozofię projektowania QUACK Mechanics. Ducky bierze pod uwagę cztery kluczowe aspekty, które mają kluczowe znaczenie dla wrażeń z pisania: klawisze, korpus, dźwięk i stabilizatory.

Dlatego też prawie wszystkie warianty Ducky One 3 oferują wysokiej jakości klawisze PBT. Ten półkrystaliczny plastik jest szczególnie popularny wśród modderów klawiatur, ponieważ jest odporny na ścieranie. Ducky formuje nasadki klawiszy z dwóch warstw plastiku, aby zapewnić, że są one zawsze czytelne. Klawisze nie mają typowego połysku, który pojawia się przy intensywnym stosowaniu innych tworzyw sztucznych. Dzięki temu klawiatura przez długi czas wygląda jak nowa.

Płaski korpus i gładki dźwięk
Klawiatury mechaniczne są często krytykowane za swoją toporność. Nowo zaprojektowany korpus Ducky One 3 jest bardziej płaski niż jego poprzednicy, a wraz z trzystopniowymi nóżkami zmniejsza obciążenie nadgarstków.

Aby poprawić dźwięk i komfort pisania, Ducky przetestował 17 różnych mieszanek gumy i wybrał najbardziej odpowiednią opcję dla podkładki Q-Bounce. Jest on połączony z dodatkową warstwą pianki EVA, aby skutecznie tłumić rezonanse podczas pisania i mocnego naciskania klawiszy.

Specyfikacja

Rodzaj klawiatury
Połączenie
Układ klawiatury
Podświetlenie klawiszy
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
 • Źle
 • Słabo
 • Dobrze
 • Bardzo dobrze
 • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.

* Specyfikacje produktów i wyposażenie mogą ulec zmianie przez producenta bez powiadomienia. Najnowszą wersję oprogramowania, jeśli jest dostępna, można pobrać z oficjalnej strony producenta.