Klawiatura przewodowa Ducky One 3 Aura TKL Gaming Gateron Baby Kangaroo White (4711281574895)

Dodaj opinię Kod:  437049878
Rodzaj klawiatury
Połączenie
Układ klawiatury
Zgodność z systemem operacyjnym
Cechy klawiszy

Klawiatura przewodowa Ducky One 3 Aura TKL Gaming Gateron Baby Kangaroo White (4711281574895)

Dodaj opinię Kod:  437049878

Gwarancja. 24 miesiące 

Opis

 • Klawiatura gamingowa w obudowie TKL (80%) z amerykańskim układem klawiszy
 • Półprzezroczysta obudowa z wytrzymałego tworzywa sztucznego
 • Wysokiej jakości przełączniki mechaniczne: Gateron Baby Kangaroo
 • Łatwa wymiana przełączników bez lutowania dzięki gniazdom Kailh
 • Półprzezroczyste nakładki na klawisze wykonane z poliwęglanu
 • Regulowane podświetlenie RGB każdego klawisza z licznymi efektami
 • Niezawodne wejścia dzięki funkcji N-key rollover i anti-ghosting
 • Port USB-C i odłączany kabel połączeniowy USB (typ A)
 • Funkcje makro i multimedialne dzięki podwójnemu przypisaniu
Ducky One 3 Aura White TKL w szczegółach
Mechaniczna klawiatura do gier Ducky One 3 została opracowana, aby zapewnić najlepsze możliwe wrażenia z pisania. Ducky One 3 oferuje graczom i entuzjastom klawiatur luksusowe wrażenia z pisania dzięki wysokiej jakości wykończeniu i krótkim czasom reakcji. Ponadto przełączniki nie są lutowane, lecz montowane na gniazdach. Oznacza to, że można je łatwo wymienić bez konieczności lutowania.

Oferowany tutaj wariant Ducky One 3 ma 80-procentowy współczynnik kształtu TKL. Dzięki rezygnacji z klawiatury numerycznej zajmuje mniej miejsca na biurku, ale jest też mniej odpowiedni do zastosowań biurowych.

Przełączniki mechaniczne w szczegółach: Gateron Baby Kangaroo
W tej wersji zastosowano przełączniki Gateron Baby Kangaroo. Przełącznik ten oferuje dotykowe wyzwalanie, dlatego jest idealny dla osób często piszących na klawiaturze. Niewielki, ale wyczuwalny opór zapobiega niezamierzonemu wyzwoleniu, co skutkuje mniejszą liczbą błędów podczas pisania. Dwa kolejne punkty przełączania umożliwiają szybkie pisanie i wielokrotne naciskanie klawiszy. Obudowa z poliwęglanu i nylonu zapewnia czysty dźwięk.

Mechanika QUACK
Wraz z tą klawiaturą producent wprowadza swoją filozofię projektowania QUACK Mechanics. Ducky bierze pod uwagę cztery kluczowe aspekty, które decydują o wrażeniach z pisania: nasadki klawiszy, obudowę, dźwięk i stabilizatory.

Dlatego ta wersja Ducky One oferuje 3 wysokiej jakości nakładki na klawisze wykonane z poliwęglanu (PC). Nasadki są przezroczyste na dole i pokryte czarną powłoką na górze, z wytłoczonymi etykietami. Ducky formuje nakładki na klawisze z dwóch warstw plastiku. Proces podwójnego wtrysku zapewnia większą trwałość.

Płaska obudowa i miękki dźwięk
Powszechną krytyką klawiatur mechanicznych jest ich toporność. Nowo opracowana obudowa Ducky One 3 jest bardziej płaska niż w przypadku jej poprzedniczek i wraz z trzystopniowymi nóżkami odciąża nadgarstek.

Aby poprawić dźwięk i komfort pisania, firma Ducky przetestowała łącznie 17 różnych mieszanek gumy i wybrała najbardziej odpowiedni wariant podkładki Q-Bounce. Jest to połączone z dodatkową warstwą pianki EVA, aby skutecznie tłumić rezonanse podczas pisania i twardych naciśnięć klawiszy.

Specyfikacja

Rodzaj klawiatury
Połączenie
Układ klawiatury
Podświetlenie klawiszy
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
 • Źle
 • Słabo
 • Dobrze
 • Bardzo dobrze
 • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.

* Specyfikacje produktów i wyposażenie mogą ulec zmianie przez producenta bez powiadomienia. Najnowszą wersję oprogramowania, jeśli jest dostępna, można pobrać z oficjalnej strony producenta.