Klawiatura przewodowa Ducky Origin Vintage Cherry MX Silent Red USB Gray (GATA-2561)

Dodaj opinię Kod:  437136710
Rodzaj klawiatury
Połączenie
Układ klawiatury
Zgodność z systemem operacyjnym

Klawiatura przewodowa Ducky Origin Vintage Cherry MX Silent Red USB Gray (GATA-2561)

Dodaj opinię Kod:  437136710

Gwarancja. 24 miesiące 

Opis

Przewodowa klawiatura Ducky Origin Vintage
 • Pełnowymiarowa klawiatura do gier (100%) z amerykańskim układem klawiszy
 • Wysokiej jakości przełączniki mechaniczne: Cherry MX Silent Red
 • Wytrzymałe podwójne nakładki na klawisze wykonane z tworzywa PBT
 • Niezawodne wprowadzanie danych dzięki funkcji N-key rollover i anti-hosting
 • Port USB-C i odłączany kabel USB (typ A)
 • Funkcje makro i multimedialne dzięki podwójnemu przeznaczeniu
Ducky Origin Vintage: nowoczesna, pełnowymiarowa klawiatura w stylu retro
Ducky Origin Vintage charakteryzuje się klasyczną, ultracienką konstrukcją, która nie tylko oszczędza miejsce, ale także zachowuje prostotę i piękno ogólnego projektu klawiatury. Szara kolorystyka retro z jasnoszarym korpusem oraz jasno- i ciemnoszarymi klawiszami podkreśla schludność i elegancję klawiatury oraz nadaje miejscu pracy wyrafinowany wygląd.

Duże klawisze można wymieniać podczas pracy, co pozwala na łatwą wymianę wszystkich klawiszy, w tym ESC, Backspace, Enter, Left Shift, Right Shift, Space, 0, + i Enter. Konstrukcja klawiszy zorientowana na południe jest kompatybilna z większością klawiszy dostępnych na rynku i pozwala na idealne dostosowanie.

Pełnowymiarowy format do wszystkich zastosowań
Oferowana tutaj wersja Ducky Origin Vintage ma pełnowymiarową obudowę. Oferuje pełny zestaw klawiszy, w tym klawiaturę numeryczną, klawisze pozycyjne i klawisze strzałek. Dzięki temu nadaje się zarówno do gier, jak i do zastosowań biurowych, ale wymaga też odpowiedniego miejsca na biurku.

Przełączniki mechaniczne w szczegółach: Cherry MX Silent Red
Ta wersja wykorzystuje przełączniki Cherry MX Silent Red. Charakteryzują się one niską siłą nacisku i brakiem punktu nacisku. Namacalny punkt nacisku nie jest absolutnie konieczny w grach zorientowanych na akcję, takich jak strzelanki pierwszoosobowe, ponieważ klawisze są często w pełni wciśnięte w ogniu walki. Przełączniki Cherry MX Silent Red są bliższe charakterystyce klawiatur z gumowymi kopułkami. Dzięki gumowym amortyzatorom są one znacznie cichsze niż konwencjonalne przełączniki mechaniczne, co czyni je idealnymi do pracy biurowej, rozmów głosowych i streamowania.

Wytrzymałe nakładki na klawisze
Dlatego też wszystkie warianty Ducky Origin Vintage posiadają wysokiej jakości nakładki na klawisze wykonane z PBT. Ten półkrystaliczny plastik jest szczególnie popularny wśród modderów klawiatur, ponieważ jest odporny na ścieranie. Ducky formuje nakładki na klawisze z dwóch warstw plastiku, aby zapewnić, że są one zawsze czytelne. Klawisze nie mają zwykłego połysku, który pojawia się przy intensywnym użytkowaniu innych tworzyw sztucznych. Dzięki temu klawiatura przez długi czas wygląda jak nowa.

Solidna obudowa i gładki dźwięk
Klawiatury mechaniczne są często krytykowane za piskliwy dźwięk. Korpus sprawdzonej klawiatury Ducky Origin Vintage jest stosunkowo płaski i wraz z trzystopniowymi nóżkami zmniejsza obciążenie nadgarstków.

Specyfikacja

Rodzaj klawiatury
Połączenie
Układ klawiatury
Podświetlenie klawiszy
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
 • Źle
 • Słabo
 • Dobrze
 • Bardzo dobrze
 • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.

* Specyfikacje produktów i wyposażenie mogą ulec zmianie przez producenta bez powiadomienia. Najnowszą wersję oprogramowania, jeśli jest dostępna, można pobrać z oficjalnej strony producenta.